Dom

Guangzhou Homey Construction Limited

profil firmy

Domowe budownictwo ograniczone(poniżej nazywamy to „Homey”) profesjonalny dostawca uszczelniacza i kleju w Chinach z 16-letnim doświadczeniem w eksporcie.Posiadamy dwa zakłady produkcyjne o powierzchni około 50 000 metrów kwadratowych.Zdolność produkcyjna jest20kontenery dziennie.

 

Mamy świetny zespół zarządzający ds. zapewnienia jakości, sprzedaży i produkcji.Produkt w pełni zgodnyNorma CEi norma europejska!ISO11600.

 

Opracowywanie różnych produktówdla różne potrzeby klientów, Homey służy to klientom szeroka gama produktów:

• Natryskowe pianki poliuretanowe

• Uszczelniacze silikonowe

• Polimer MS

• Uszczelniacze akrylowe

• Płynne paznokcie

• Uszczelniacze poliuretanowe

 

Nasz rynek zamorski

Homey jest w bliskim związku zjego klienci, dystrybucjajego produkty do koniec60+krajejak Australia, Hiszpania, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Brazylia, Indonezja itp. oraz dostęp do szerokiej gamy produktów o wysokiej wydajności i konkurencyjnych cenach.Co więcej, nawiązaliśmy długoterminową współpracę z markami prywatnymize znanymi światowymi markami.

 

 

R & D

Zespół wysoko wykwalifikowanych naukowców, inżynierów i techników nieustannie pracuje nad rozwojem nowych produktów i aplikacji dostosowanych do specyficznych wymagań klientów w różnych krajach.

 

Działania badawczo-rozwojowe są pogrupowane w następujące dwa tematy:

• Zgodnie z potrzebami klientów opracowuj nowe produkty i rozwiązania

• Istniejąca wydajność i poprawa jakości produktów

 

 

Nasze usługi

Homey utworzył dedykowany wewnętrzny zespół sprzedaży technicznej, który jest gotowy do współpracy z klientami w celu zapewnienia wsparcia technicznego i konsultacji w zakresie wymagań dotyczących produktów i aplikacji.Dla tych klientów, którzy mają specjalne wymagania, nasz zespół inżynierów jest dostępny, aby zaspokoić potrzeby i zaprojektować niestandardowe aplikacje.Nasza ulepszona obsługa klienta nadal zapewnia terminową wydajność i zawsze uprzejmość, przetwarzanie zamówień.

 

Homey tworzy szeroką platformę, na której pracownicy mogą realizować swoją wartość, a także przyciągać wiele innowacyjnych i ciężko pracujących talentów.Podczas pracy wypełniamy swoje obowiązki i nawiązujemy relacje w życiu codziennym.W przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby stale się rozwijać i wprowadzać innowacje oraz wspólnie ustanawiać kamień milowy w branży klejów i uszczelniaczy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Domowe budownictwo ograniczonejest profesjonalnym dostawcą uszczelniacza i kleju w Chinach z 16-letnim doświadczeniem w eksporcie.Posiadamy trzy zakłady produkcyjne o powierzchni około 50 000 metrów kwadratowych, dwie fabryki szczeliwa silikonowego i jedną fabrykę pianki pu.Zdolność produkcyjna jest20kontenery dziennie.Jak dotąd produkty Homey są sprzedawane do ponad 60 krajów.

Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : domowy

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 40million-80million

Rok założenia : 2016

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Homey Construction Limited Certyfikaty Chiny Guangzhou Homey Construction Limited Certyfikaty Chiny Guangzhou Homey Construction Limited Certyfikaty